Enota OŠ Notranje Gorice

Vrtec Notranje Gorice se nahaja v v prijetnem naravnem okolju, kjer imajo otroci možnost živeti v naravi in z naravo, obiskovati neokrnjeni gozd ter spoznavati lepote in skrivnosti Barja.

Posebnost vrtca je v tem, da se igralnici nahajata v stavbi podružnične šole, tako se otroci že od tretjega leta starosti srečujejo s šolarji in učiteljicami, kar jim omogoča lažjo vključitev v prvi razred osnovne šole.

Otroci se lahko sprostijo v dobro opremljeni šolski telovadnici. Vrtec dopolnjuje igrišče, ki daje videz domačnosti, poleti nudi bogato senco, pozimi pa omogoča sproščene igre na snegu.

Za prehrano skrbita kuharici Osnovne šole, otroci se prehranjujejo v šolski jedilnici.

Noben poljub, ki ga daš otroku, ni izgubljen, ne izraz veselja, ne dotik v pomiritev, nobena pesem, nobena zgodba o čudesih. Vse to se bo zlilo v tisto, kar bo postal.

Pam Brown

Poslovni čas: 6.30 – 16.45