Enota Notranje Gorice

Vrtec Notranje Gorice se nahaja v središču občine Brezovica in hkrati na pragu Ljubljanskega barja v neposredni bližini podružnične osnovne šole Notranje Gorice.

Sedem oddelčna enota je najnovejši in najprostornejši vrtec s centralno kuhinjo in pralnico ter delavnico za hišnika. Odlikuje jo telovadnica, ki se po potrebi razširi v večnamensko dvorano. Nov vrtec ima poleg igralnic in prej naštetega še posebno senzorno sobo in prostore za individualno delo.

Pred vrtcem je na voljo travnato igrišče z igrali, v nadstropju pa delno pokrita terasa. V Športnem parku Jama je v souporabi ograjeno igrišče, v bližnjih gozdovih in na Barju pa veliko možnosti za sprehode, igro in sobivanje v naravi

Otroške igre niso samo igre, ampak jih je potrebno smatrati kot otrokove najresnejše dejavnosti.

Michel de Montaigne

Poslovni čas: 6.00 – 16.45