Enota Brezovica

Vrtec Brezovica se nahaja v montažno grajenem objektu, podobnem družinski hiši, z veliko pokrito teraso. Stoji ob Tržaški cesti, vendar pod okriljem gozda in v tesni povezavi z naravo. V vrtcu sta dve veliki, svetli igralnici z garderobo, v katerih so urejeni različni igralni kotički, pokrita terasa pa nudi možnost igre na svežem zraku tudi v deževnem vremenu.

V pritličnem delu je lepo opremljena in prostorna telovadnica, ki je velika prednost tega vrtca. Primerna je tako za vsakodnevne gibalne aktivnosti otrok kot tudi za različne prireditve. V kuhinji se razdeljuje obroke prehrane, ki jih vzdrževalec vsakodnevno pripelje iz enote Vnanje Gorice.
Simpatično urejeno igrišče ima neposreden izhod v gozd. Mnogo možnosti za igro in raziskovanje je tudi v naravnih kotičkih v bližini vrtca (gozd, potoček, travnik).

Struktura hiše omogoča vsakodnevno druženje skupin in dejavnosti vseh otrok in staršev.

Čudež si. Edinstven si. Nikoli doslej še ni bilo takšnega otroka, kot si ti.

Pablo Casals

Poslovni čas: 6.30 – 16.30