Spoštovani starši,

s strani MIZŠ  smo prejeli okrožnico z informacijo, da bomo v ponedeljek, 1. 6. 2020, začeli  poslovati v okviru že prej znanih normativov in poslovnih časov, to pomeni, da bomo delovali kot pred zaprtjem vrtcev. O podrobnostih glede sprejema in oddaje otrok ter ostalih ukrepov po priporočilih NIJZ- ja vas bodo obvestile vzgojiteljice vaših otrok preko spletnih igralnic.

Iz okrožnice MIZŠ  je razvidno, da je Vlada RS potrdila predlog glede plačila vrtca v mesecu juniju:

»Starši, ki so se iz različnih razlogov odločili, da otrok ne vključijo v vrtec, imajo vrtec do 30. 6. 2020 brezplačen. Če bo v tem času otrok v vrtcu prisoten le določeno število dni, ostale dneve pa ne, pa bodo starši za čas odsotnosti otroka iz vrtca oproščeni celotnega plačila (in ne le za stroške neporabljenih živil).«

Veselimo se tega, da bodo naši vrtci zopet polni otrok, iger in druženja.

Lep pozdrav, Liljana Bošnjak