LETOVANJE NA DEBELEM RTIČU

Jun 21, 2022

Po dolgih dveh letih smo s predšolskimi otroci zopet lahko odpotovali na poletno letovanje, na Debeli Rtič.

V šolskem letu 2021/22 smo Vrtci Brezovica na morje odpeljali 125 otrok, katere je spremljalo 20 strokovnih delavcev. Vreme nam je bilo naklonjeno, zato smo izkoristili vsak prosti čas za kopanje v morju ali na bazenu. Poleg tega smo imeli načrtovan pester izbor dejavnosti: obisk čarobnega gozdička, lokostrelstvo, vožnja z ladjico, lov na zaklad, večerni ples norih frizur, nočni pohod z lučkami. Najbolj so nas razveselila pisma staršev, katerim smo poslali razglednico o našem brezskrbnem, varnem, poletnem bivanju v primorski naravi.

Težko pričakovani junijski dnevi so zdaj za nami. Vrnili smo se z lepimi spomini, naužiti sončnih žarkov in pocrkljani s sladoledom. S spomini na morje otroci zaključujejo vrtčevsko obdobje, zdaj otroci radovedno odhajajo v šolo, kjer jih čakajo nove dogodivščine.