Enota OŠ Brezovica

Vrtec pri OŠ Brezovica se nahaja v novem delu Osnovne šole Brezovica. Vhod je ločen, vendar je prehod med šolo in vrtcem mogoč. Vrtec obsega štiri prostorne in dobro opremljene igralnice, ki otrokom nudijo veliko možnosti za igro v kotičkih.

Igrišče je opremljeno z gugalnicami, peskovnikom, lopo za vse rekvizite, ki jih potrebujemo za igranje na prostem in zunanjim straniščem. Senco nudijo nadstreški, pod katerimi so mize in klopi za ustvarjanje in igranje na prostem. Igrišče je namenjeno potrebam vrtca in prvi triadi šole.

V okolici šole je veliko možnosti za daljše in krajše sprehode v naravo. Za gibalne aktivnosti so na voljo tudi šolska igrišča, telovadnice ter Brezova dvorana, ki se uporablja tudi za kulturne prireditve in različna srečanja.

Za prehrano skrbi kuhinja enote Vnanje Gorice.

Največ resnic na tem svetu izgovorijo otroci

Oliver Wendell Holmes

Poslovni čas: 6.20 – 16.30